Girl online

22510983Girl Online promlouvá vtipným, neotřelým hlasem nové generace teenagerů.
Jde o svěží román plný romantiky a humoru, který se však zároveň zabývá aktuálními problémy, které mladá generace řeší, tedy zneužíváním internetu, kyberšikanou, falešným světem bulváru a pomíjivostí módních celebrit.

Penny má tajemství. Pod přezdívkou Girl Online si začne psát blog o svém každodenním životě – o klucích a kamarádkách, o trablech ve škole i doma, ale také o záchvatech paniky a úzkosti, kterými v poslední době trpí.
Když ji ovšem na školním představení potká ten „největší trapas na světě“ a situace začne být na všech frontách na pováženou, rodiče ji vezmou s sebou na pár dnů do New Yorku. A tam Penny potká Noaha: úžasného charismatického muzikanta, kterému se prostě nedá odolat. A vůbec poprvé v životě se doopravdy zamiluje. A jak jinak (je přece blogerka!), o své pocity se upřímně podělí se všemi čtenářkami svého anonymního blogu.
Jenomže Noah má taky svoje tajemství. A kvůli němu její anonymita na webu jednoho dne praskne jako mýdlová bublina – a v ohrožení se neocitne jenom ona, ale i její vztahy k nejbližším přátelům.

Tato kniha mě upoutala, autorkou, která knihu napsala, Zoella je youtuberka! Když jsem se dozvěděla,že tato kniha vyjde, podívala jsem se na pár jejích videí a musím uznat, že byly opravdu skvělé 🙂girlonline

Knha Vás navíc může zaujmout zajímavým tématem, s kterým jsem se zatím v ostatních knížkách, které čtu, nesetkala. Kniha se čte rychle a dobře, ale podle mého názoru, jí v první polovině knihy něco chybí. Tou první polovinou jsem se dlouho prokousávala a jsem ráda, že jsem se za tu první polovinu dostala. Protože pak to začalo! Příběh začal nabírat na intenzitě a četla jsem knihu jedním dechem. maxresdefault

Myslím, že knihu bych mohla přirovnat třeba ke knížce Fangirl, která je napsaná podobným stylem. Kdybych to zhodnotila tak, ale Girl online je o něco lepší, takže si zaslouží celé 4 hvězdičky. Přece jen Girl online má takovou letní obálku a k mému prázdninovému čtení se skvěle hodila.

Abych to shrnula, příběhu bych dala takových 80 %, Obálka 70% a celkový dojem z knihy 75 %, určitě knihu doporučuji a budu se těšit na další díl . Kdyby někdo chtěl, přidávám odkaz na Zoellin youtube chanel.

ebf13-logo_knihcentrum_bilypodklad

Děkuji nakladatelství KNIHCENTRUM za poskytnutí RC výtisku.

Ebook si můžete pořídit ZDE.

YOUTUBE – Zoella.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s