GAME – Hrej vabank

Emma_Hart_Hrej-Ferove_Vabank_stredni

NÁZEV:Hrej vabank

AUTOR/KA: Emma Hart

POČET STRAN: 

HODNOCENÍ: 4/5

ANOTACE:

Kyle Daniels by nejraději ze své mysli vymazal dva dny svého života: Noc, kdy nebyl doma a jeho přítel zemřel, a den jeho pohřbu, kterého se nezúčastnil. Teď odjíždí z Univerzity v Berkeley na prázdniny do svého rodného města. Verity Point v Oregonu už bez Cama není to, co býval. Je to jako návrat do prázdnoty. Jedinou útěchou a zároveň jediným pojítkem s jeho přítelem je Camova mladší sestra Roxanne.

Roxy Hughesová už ale není tou stejnou dívkou, jakou si Kyle pamatoval, než odjel studovat do Kalifornie. Zničená smrtí svého staršího bratra se dostala až na okraj propasti. Únik hledá v alkoholu a sexu – hlubina zapomnění je pro ni jediný lék, který ji dokáže zbavit hrůzy té osudné noci. Je totiž jediná, kdo viděl Cama umírat.

Kyle svému příteli slíbil, že pokud se mu něco přihodí, Roxy ochrání. Ale stačil jediný polibek, který vše změnil. Stala se pro něj něco víc než jen sestra jeho nejlepšího kamaráda. Je pro něj vším, po čem touží. Ale pokud nenajde způsob, jak ji vytáhnout z temných hlubin, do kterých se propadla, může ji potkat stejný osud jako jejího bratra…

Mám pro vás strašnou zprávu – Hrej vabank je čtvrtým a závěrečným dílem celé série 😦 Jak to u této série bývá, i v tomto díle je určené, jakým stylem se bude kniha zabírat. V tomto díle se seznámíme s motivem smrti a následné bolesti a vyrovnávání se s tímto faktem.

Oproti ostatním dílům Roxy nebyla jedna z mích oblíbených postav, ze slušné hodné holky se vyklubala mrcha. Chápu, že měla v sobě tolik bolesti, že kopala kolem sebe … to by se dalo nějakou chvíli pochopit, ale vyklubala se z ní „mrcha“ Ke konci knihy jsem Roxy … ne, že bych si jí nějak oblíbila, ale nevadí mi.

Za to Kyle jsem si oblíbila už na začátku, se vším se vypořádal a nechoval se jako malé rozmazlené dítě. Proto v tomto díle preferuji Kyle.

Závěrem bych chtěla říct, že celá série byla naprosto dokonalá, i když poslední díl byl trochu slabší, protože minulý díl nepřekonal, dávám mu 4 hvězdičky, protože kniha se mi líbila, děj byl skvěle promyšlený (jako vždy :3) a i když postvy mi nesedli tak za předešlé díly musím dát plusové body.

Je škoda, že tato série už skončila a já se těším na další knihy Emmi Hart.

Děkuji nakladatelství Galatea za poskytnutí rc výtisku.

Knihu můžete zakoupit zde.

Reklamy

One thought on “GAME – Hrej vabank

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s