RECENZE|R. K. LILLEY – LET

Let - V oblacíchAUTOR: R. K. LILLEY

VAZBA: Pevná vazba s přebalem

HODNOCENÍ: 5.hvězdiček

POČET STRAN: 320

CENA: 299 Kč

Bianca, letuška první třídy, se vždy považovala za vyrovnanou a racionálně uvažující dívku. I když se díky své práci běžně setkávala se supermodely a filmovými hvězdami, kterým by snad každá holka toužila dělat společnost, Bianca dokázala  jejich pozvání odmítnout. Bez problému je však za letu ve výšce deseti tisíc metrů, a to na osmicentimetrových podpatcích, s úsměvem obsloužila šampaňským.

Avšak poté co spatřila Jamese Cavendishe, miliardáře a majitele několika hotelů, podlomila se jí kolena. Jeho podmanivému pohledu zkrátka nešlo odolat. Když se ke všemu přičetla i jeho dominantní nadvláda, která jí imponovala, a k tomu příslib rozkoše a bolesti, jež mu četla v tyrkysově modrých očích, nebylo nic překvapujícího, že naprosto ztratila hlavu…

341924-img-letadlo-crop-cropV této knize mě překvapila skutečně velká rozložitost postav a to jsou tři. Vážně, už jste se někdy setkali s knížkou kde jsou jen a pouze tři postavy? Já ještě ne, teda pokud by to neměla být úvaha, nebo … ne ani v Robinsonovy nebyli jen tři postavy. V tomto příběhu jsou to Bianca, Stephen (můj favorit) a James.

Tato kniha mě zaujala svým nápaditým tématem s tématem letušky jsem se v knihách  ještě nesetkala. Tato erotická knížka měla něco do sebe, protože i když měla erotické téma, nebylo to přehnané jak to u některých knížek bývá a tak jste si mohli příběh opravdu skvěle vychutnat. Ale pokud tuto knížku mám srovnat třeba se sérií the Game ( Hrej hráčem, Hrej tajně, Hrej férově, Hrej vabank) tak tento příběh (i když s dospělejším tématem) byl taková oddechovka.

2011-09-05letadlo

Tato kniha se může dělit jen na dvě poloviny a to na ty, kteří knihu milují a ty kteří ji moc nemusí. Každý od této knihy může očekávat něco jiného, ale u mě tato kniha mé očekávání splnila.

Děkuji nakladatelství Galatea za recenzní výtisk.

Knihu můžete zakoupit zde.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s