Zakázaná hra – lovec

v_zakazana hra-lovec-tit-202858-01AUTOR – L.J. Smith

POČET STRAN – 224

FORMA – brožovaná

DATUM VYDÁNÍ – 2015

HODNOCENÍ – 3  hvězdičky

ANOTACE  – Když vcházela do obchodu, myslela si, že jen koupí dárek k narozeninám a zase půjde. Prodavačovy bledě modré oči ji ale zcela uhranuly. Když odcházela, v ruce nesla HRU a také mrazivou jistotu, že ten pohled neviděla naposled.

Na oslavě Tomových narozenin začne Jenny společně s ostatními novou Hru hrát. Večer plný zábavy se však změní v noc hrůzy a posedlosti láskou. Hra se totiž pro sedm přátel stane novou realitou, které vládne Julian – Princ stínů. Démonický prodavač z obchodu, nemilosrdný lovec, který se nezastaví před ničím.

Zakázaná Hra začala a kdo prohraje, zaplatí…

Na tuto knížku jsem se velice těšila. Když jsem se dozvěděla, že vyjde další série knih od L.J. Smtih věděla jsem, že si ji musím přečíst. Od L.j. Smith jsem četla svou nejoblíbenější sérii Upířích deníků, teda jako kniha upíří deníky nic extra, ale seriál – stal se mou biblí. Doslova, nemůžu se dočkat dalšího dílu a všechny díly znám nazpaměť. To jen tak někdo říct nemůže.

„Dejme tomu, že si ďábel hleděl svého. A najednou uviděl děvče. Děvče, pro které na všechno zapomněl. Existují i jiné dívky, a krásnější, samozřejmě – ale tahle se něčím liší. Je v ní dobrota, sladkost, nevinnost. Něco jednoduchého, po čem ďábel touží.“

„Aby to zničil.“

„Ne, vůbec ne. Aby o to pečoval. Aby to zahřálo jeho studené ruce. I ubohý ďábel může snít, ne?

Tato knížka začala docela zdlouhavě, ale pak se trochu rozjela. Byla strašidelná a když myslím strašidelná tak myslím opravdový horor. To se mi ještě u knížky nestalo – nedoporučuji číst po půlnoci, pokud jste sami doma – nedělejte to.

Příběh byl zajímavý a zcela odlišný od zbylých autorčiných sérií, měl něco do sebe. ale svůj potenciál ještě nerozvinul. Uvidíme jak to bude v dalších dílech.

„Tajemství,“ pronesl.  Jeho hlas ji zastihl v polovině kroku. Co tím u všech všudy myslí?

„Nebezpečí. Svůdnost. Strach.“ Jenny se obrátila zpátky k němu a zůstala na něj zírat. „Vyřešení záhad. Odhalení tužeb.“  Usmál se na ni a zakončil posledním slovem. „Pokušení.“

Když pominu nudný začátek knihy, za který si knížka vysloužila 3 body, příběh se mi zdá dobrý, překlad je taky ok a obálka knihy je typická pro L.J. Smith – černá  😀 ale pěkná, v jednoduchosti je krása. Jsem zvědavá co přinese další díl.

Děkuji nakladatelství Fragment za recenzní výtisk.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s