Pohřešovaní

TAJEMNO, VYŠETŘOVÁNÍ

Nazim Jamal a Rafi Hassan, dva mladí britští studenti, zmizí beze stopy. Jejich rodiče se od policie dozví, že byli sledováni a že pravděpodobně odjeli ze země, aby prosazovali své nové nebezpečné ideály. O sedm let později je Nazimova matka, sklíčená zármutkem, stále na pochybách. Nedokáže pochopit, proč policie přestala vyšetřovat podezřelé okolnosti obklopující zmizení obou mladíků, a nerozumí ani záhadné angažovanosti zpravodajských služeb. Při hledání pravdy už snad využila každou cestičku, která by ji k ní dovedla. Její poslední nadějí je Jenny Cooperová…

Jenny si konečně upevnila pozici koronerky v Severn Valley. Když zahájí vyšetřování Nazimova zmizení, znovu se utkává s duchy své minulosti: korupcí a spiknutím. Netuší, že odhalováním pravdy mohou vyplynout na povrch její vlastní, hluboko pohřbená tajemství…

M.R.Hall_Pohresovani_velkaPohřešovaní je druhým dílem série, jejímž prvním dílem je kniha s názvem Koroner. Já jsem bohužel nevěděla, že Pohřešovaní je druhý díl, takže jsem se do knížky musela takzvaně „dostat“ až v průběh knihy, což vůbec nevadilo. Protože jsem se s knížkou sžila ani ne ve třetině knihy.

Kniha má skvělý příběh s kterým si autor (M. R. Hall) skutečně pohrál  do detailů, protože každá věta, každé slovo mají skrytý význam a je jen na Vás, jestli ho objevíte, či ne. Jediné co bych knize vytkla byly na tento typ knihy politické a psychologické náměty.

Když to shrnu, kniha byla velice čtivá, napínavá a nenechala mě v klidu, dokud jsem zase nezačala číst vše do sebe zapadalo i když to někdy bylo zamotané. Celkově když se podíváte na knihu má velice pěkné zpracování a i kdyby se Vám kniha nelíbila určitě dostane pěkné místo ve Vaší knihovničce už jen za vzhled.

4.HVĚZDIČKY

Děkuji nakladatelství Galatea za poskytnutí RC výtisku.

Knihu si můžete zakoupit zde

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s