Svedená

EROTIKA

NAKLADATELSTVÍ: FRAGMENT

POČET STRAN: 296

Další verze stále oblíbené pohádky ve stylu Pretty Woman.

Lizzy Aitchisonová se v baru seznámí s pohledným starším mužem Johnem Smithem, který ji omylem považuje za prostitutku čekající na klienta. Než si Lizzie stačí jeho omyl uvědomit, začne ji neodolatelně přitahovat. Rozhodne se, že pokud je tohle jediný způsob, jak tohoto úchvatného muže získat, nemá na vybranou. Během jednoho drinku se promění v luxusní prostitutku Bettie.
20140927_151532
Pohádka plná strhujícího sexu začíná…
Lizzie se nechává hýčkat luxusem. Naplno si užívá dosud nepoznané vášně a touhy. Co se stane, až John zjistí, že mu lže? Co se stane, až Lizzie začne tušit, že John Smith není tím, kým se zdá být?
Nechte se svéstHříšnými tajnostmi…20140927_151554

Tuto knihu jsem si vybrala z čiré zvědavosti, kniha podle stylu Pretty Woman mě něčím upoutala. Bohužel mě kniha dosti zklamala. Je pravda že v knize byl sex, sex, sex a pak konec knihy. To by se od erotické knížky dalo čekat, že? 😀

Ale bylo to celkem už ohrané. Kdybych tuto knížku mohla srovnat s jinými knížkami stejného typu, například se sérié The games od Emmy Hart,  nebo Sukubou od Richelle Mead , tak Hříšné tajnosti postrádají takový ten zajímavý příběh, který vás něčím nadchne a nemůžete se od něj odtrhnout. Tento fakt mi u této knížky chyběl. 20140927_151616

Když bych měla zhodnotit celou knížku tak obsah mi moc nesedl, ale zato obálka knihy se skvěle hodí do vaší knihovičky. Knížka je malá, tak akorát do kabelky k dlouhým podzimním večerům…  Obálka je jednoduchá, ale zato v jednoduchosti je krása a to je u této knížky pravda.


1.HVĚZDIČKA

Děkuji nakladatelství Fragment, za poskytnutí recenzního výtisku.

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s