RC Review: Upíří deníky | 3 | – Zášť

v_upiri deniky_zast_201710-01Autor: L.J. Smith

Počet stran: 312

Nakladatelství: Fragment

Vydání: Paperback

Hodnocení: 4 hvězdičky

Elena se stává upírem, musí se naučit ovládat své už dost tak zesílené emoce, musí se naučit lovit a hlavně udržet svou touhu po krvi na uzdě, aby nikomu ze svých blízkých neublížila.

„Zkusím s ním spolupracovat, ale nebudu mu věřit. To nedokážu, znám ho příliš dobře.“

Strana 133/ Upíří deníky – Stefan Salvatore.

Elenu navíc pronásleduje tzv. “temná síla“ Nikdo nemá ponětí, kdo to je ani co chce. Ví jen, že se to pokouší všechny zabít a nejvíc … ublížit Eleně. Všichni si myslí, že je to Damon, ale je to opravdu tak? Není jen Damon obětí?

Když se Elena proměnila, musel se Stefan i Damon začít více snášet. A myslím, že se jim to i dařilo. Protože po Elenině přeměně, měla Elena trošku pomotané city a myšlenky. Tuto část knihy jsem moc nepochopila. Protože v seriálu, to bylo trošku, … dobře hodně jinak, hledala jsem alespoň nějaké souvislosti, marně!

105756_large-

 

Jak říkám, seriál miluju, ale tuto sérii bych si chtěla přečíst celou, abych viděla příběh i z druhé strany. V knížce mě nepřestává udivovat logika upírů. Možná jsem prostě zvyklá ze seriálu, jak má pravý upír vypadat a jak se chovat, ale připadá mi nelogické, aby upír umřel jen, protože prostě umřel a nikdo mu neutrhl hlavu ani nevyrval srdce, o kolíku nemluvě.

Taky konec tohoto dílu je opět otevřený a upřímně nechápu, jak po tomto dílu mohla Smithová napsat ještě sérii knih, když konec je zřejmý. Ale protože mě zajímá jak to nakonec bude mezi bratry Salvatory, budu číst dál.

 

Děkuji nakladatelství Fragment za recenzní výtisk.

Reklamy

2 thoughts on “RC Review: Upíří deníky | 3 | – Zášť

  1. Toto je asi môj najobľúbenejší diel. Alebo jeden s najobľúbenejších 🙂 A ten koniec je v nedohľadne, takže to až také zrejmé nie je. Každopádne, pre mňa to skončilo desiatou knihou. Nevravím, že to skončilo dobre, ale skončilo 😀

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s