RC review: Stefanovy deníky – spojení

v_upiri_deniky_stefanovy_deniky_spojeni_tit-202486-01Autor: L.J.Smith

Počet stran: 224

Nakladatelství: Fragment

Vydání: paperback

Hodnocení: 4,5 hvězdičky

 

Jste sami, bez sourozence. Odkázání na vlastní instinkty při přežití. Chtějí vás zabít a vy se ještě musíte starat o ostatní. Takový je život věčnosti …anigif_enhanced-buzz-6641-1376528030-0

Damon je uvězněn a mučen Samuelem. Stefan ví, co musí udělat, ale nemá takovou moc jako má Samuel, do toho se připlete krásná mladá dívka Mary Jane, která jak Stefan zjistí je čarodějka z linie původních. Nové tajemství a intriky se derou na povrh. Stefan má na výběr, buď zachrání Mary Jane, nebo zachrání Damona.

Tento díl se mi velmi líbil, na první díl podle mě nic nemá, protože to je taková klasika, kterou mohu číst pořád a pořád dokola. V tomto díle se dostáváme do pochmurných ulic starého Londýna za časů Jacka Rozparovače. Vše má temnou a kouzelnou atmosféru.

Líbí se mi ke konci proměna Stefana, když měl zadaný přesný úkol a nevěděl, co si má myslet. To vám odhalí třeba v seriálu, jak se musí cítit lidé ovládnutí upíří mocí.

Tento díl byl velmi dobře promyšlen. Ze začátku knihy se zdálo, že kniha bude mít 4.hvězdičky, ale nakonec se mi to tak zalíbilo, že jsem nemohla dát míň než 4,5 hvězdičky!

 

Děkuji za recenzní výtisk nakladatelství Fragment

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s