Review: Živý mrtvý 2 – Míle a míle

 

Robert-kirkman-živí-mrtví-míle-a-míle1

Autor: Kirkman/Moore

 

Počet stran: 136

 

Nakladatelství: Crew

 

Vydání: paperback

 

Hodnocení: 5. Hvězdiček – Bestseller

 

Právě jste zakopali svého nejlepšího kamaráda, teda alespoň jste si mysleli, že je to váš nejlepší kamarád, pak mu ale přeskočilo a … konec si už dovedete představit. Musí být samo o sobě hrozné, když zakopáváte známou osobu, ale nejlepšího kamaráda? To je už ale jiný kafe!

 

Rick se vydává na cestu se všemi přeživšími, aby našel nové míst, kde by mohly žít, alespoň trošku normální život, ale je to vůbec možné, nebo je všechna naděje už ta, tam? V Živých mrtvých nikdy nevíte, co se stane. Kdo zase umře, co se našim hrdinům přihodí, kde zase narazí na své bývalé, teď už mrtvé, sousedy. Nikdy nevíte, co se může stát.

db8e1af0cb3aca1ae2d0018624204529

 

Někdo o tomto díle říká, že byl slabý oproti prvnímu, no mě se sice líbil první díl, a pro mě bude vždy 1, ale i přesto se nemůžu donutit, dát tomuto dílu míň hvězdiček než pět. To prostě nejde, nenuťte mě k tomu. Tento díl, byl něčím zvláštní, ať už to bylo například Rickem, na kterém je vidět, že se z takové té základní postavy, posunul na další level, nebo celkovým příběhem, který byl skvělý.

 

Na začátku příběhu, máte malý flashback, který dodává příběhu něco do sebe, protože pak si celou dobu lámete hlavou jednu věc ohledně Lori, nebudu vám prozrazovat co, pokud to chcete vědět, musíte si to prostě přečíst.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s