Review: Živý mrtvý 1 – Staré dobré časy

ziv_1Autor: Kirkman/Moore

Počet stran: 144

Nakladatelství: Crew

Vydání: paperback

Hodnocení: 5. Hvězdiček – Bestseller

Probudíte se v nemocnici, nevíte co se venku děje, užíváte si pocit, že za chvíli uvidíte svou rodinu a pak … přijdou zombies.

Rick byl policista v malém městě, při případu byl postřelen a byl pár týdnů v kómatu, nevěděl co se kolem něj děje. Vyšel z pokoje a neviděl nic jiného, než bordel, krev a špínu. Kdo by se z tohoto pohledu nezhroutil? Ale Rick to zvládl, vyšel z nemocnice, kde viděl spousty mrtvých a zapáchajících lidí, nebo bytostí, kteří dříve lidmi byli. Začne hledat svou rodinu, najde jednu dvojici živých lidí, s kterýma se spřátelí, ti mu vysvětlí co se venku děje, no … vysvětlí, spíše nikdo neví co se venku děje, jen lidstvo už není tím, čím bývalo, najednou jsou skoro všichni lidožraví mrtvý zombíci, jejichž kousnutí přeměňuje lidi na zombíky. Rick se vydává hledat svou rodinu.

Komix je nádherně nakreslený. Za tvorbu dávám 5/5, příběh je taky úchvatný, čtivý, napínavý a neodložíte komix, dokud ho nedočtete do poslední stránky. Jinak to prostě nejde. Komixu nejde ani nic vytknout.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s