Ten, kdo stojí v koutě

174516_big

Autor: Stephen Chbosky
Počet stran: 213
Nakladatelství: Brio
Vydání: paperback
Hodnocení: 3, 5. Hvězdičky – lepší průměr

Ten, kdo stojí v koutě, tuto knížku určitě pochopí. Každý není moc výřečný a každý se nemusí zařadit do společnosti a někdo ani nechce. Představte si, že jste první den na střední, nikoho neznáte, máte čistý štít, díváte se jak se ostatní spolu baví a vy sedíte vzadu sami a čtete si knížku nebo posloucháte mp3. Musím říct, že na základce to byl hodně můj případ a jsem ráda, že teď už to tak není.

„Cítím se nekonečně“

Charlie je velice sympatický mladý kluk, který nemá přátelé a cítí se odstrčený, ale nijak zvlášť mu to nevadí. Je to typický outsaider. Místo deníku píše dopisy, které posílá nám čtenářům. Začíná se pomalu ve škole začleňovat a získá nejvíc, co by mohl dostat. Přátelé. Sam a Patrik, kteří jsou spolu s jeho sestrou v posledním ročníku se postarají, aby Charlie zažil starosti a radosti normálního života dospívání.

Charlie experimentuje s lehkými drogami, alkoholem a prvních párty s kamarády a první lásku. the_perks_of_being_a_wallflower_quote_1<

Pokud jste viděly film (The part of being a wallflower/ Ten, kdo stoj v koutě) museli jste se dívat opravdu pozorně, aby jste si všimly, co bylo s Charlieho tetou, nebo to tam ani nebylo? Omlouvám se, teď nevím. Myslím, že ne. Pouze v knize bylo řečeno, co Charlieho teta Charliemu jako malému dělala a on z toho měl životní trauma, i když si to nepamatoval a vzpomenul si na to až při své první „zkušenosti“ Bylo mi Charlieho líto. A konec knížky, mě opravdu překvapil. Pokud jste film viděli, doporučuji si knížku přečíst, bude se vám opravdu líbit.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s