Rc review : Mezi nebem a zemí

Ghost and the Goth

Autor: Stacy Kade

Nakladatelství: Fragmnet

Vydání: paperback

Hodnocení: 5/ 5

V tomto příběhu se seznamujeme s dvěma hlavními hrdiny. Alonou a Willem. Alona byla vždy hvězda školy, nejoblíbenější holka, roztleskávačka, tajná láska každého kluka její střední školy. Jednoho dne, ale Alonu přejede školní autobus a ocitá se ve světě mrtvých. Jediný kdo ji vidí a slyší je právě Will.

Aonu i Willa jsem si velmi oblíbila, líbil se mi vztah mezi nima, který ze začátku byl spíše vynucený, ale ani jeden neměli na výběr. Alona chtěla odejít a Will, …. Ten chtě mít od Alony klid.

V knížce poznváte, jaký je skutečný svět na střední škole, každý patří do jaké si kategorie popularity. Jste nahoře? … jste hvězda jako Alona, jste dole? … Seznamte se s Willem a jeho kamarády.

Tento příběh je neuvěřitelně napínavý a čtivý, protože chcete vědět, co se nakonec stane s Alonou a jak se bude vyvíjet její vztah s Willem. Jediné co jsem na knížce nepochopila, byl konec. Z konce není jasné co, a proč Alona udělala, aby byla na takovém místě na jakém je a jak dlouho na něm jěště bude. Takže tajně doufám, že nakladatelství Fragment vydá další díly.

Děkuji nakladatelství Fragment za recenzní výtisk

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s