RC review: Bohové olympu – Neptunův syn

55fb131f6a_89324687_o2

Autor: Rick Riordan

Počet stran:

Nakladatelství: Fragmnet

Vydání: hardback

Hodnocení: 4 / 5

Příběh začíná Percyho bojem gorgonamy, Percy si nic nepamatuje, protože stejně jako Jasonovy v prvním díle, Percymu Hera (Juno) vzala vzpomínky. Percy se dostává do druhého tábora polokrevných, kde se seznámíme s novými postavami.

Knížka se mi velmi líbila, Rick Riordan je jeden z mých nejoblíbenějších autorů a těším se na každé jeho dílo a i když jsem nečekala, že by to ani bylo možné, tak tato knížka mě opět nezklamala.  Velmi se mi líbil konec knížky, kdy se hrdinové římského tábora setkají s hrdiny řeckého tábora. I ten samotný nápad na rozdělení táborů je dokonalý. Rick Riordan je geniální! Geniální!

Obálka knihy opět nezklamala, má stejný styl designu jako předešlý díl takže se k sobě dokonale hodí. Nesnáším když každý díl knížky má jinou velikost, nebo jiný styl obálky. Není to ono a nevynikne to, za to když máte v knihovničce celou sérii ve stejném stylu … hned to lépe vypadá. Nemyslíte ?

Této knížce dávám zatím. Zdůrazňuji “zatím“ 4 hvězdičky, protože jsem právě dočetla další díl BO – znamení Athény a ještě se rozhoduji, kolik dám tomu dílu hvězdiček.

Děkuji nakladatelství Fragment, za recenzní výtisk

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s