Rc review: Stefanovy deníky – úkryt

v_upiri_deniky_stefanovy_deniky_ukryt_tit-202485-01

  • NÁZEV KNIHY – Úkryt
  • SÉRIE – Stefanovy deníky
  • DÍL – 5
  • AUTOR/KA – L.J. Smith
  • POČET STRAN – 216
  • NAKLADATELSTVÍ – Fragment
  • ANOTACE – Propadli jste zcela Upířím deníkům? Stefanovy deníky odhalují temné události, které jim předcházely. Příběh dvou znepřátelených bratrů je plný napětí, nečekaných zvratů a touhy.
    Po Londýně se šíří zprávy o surových vraždách mladých dívek. Podezření padá na Damona. Společně se Stefanem brzy zjistí, že pomluvy jsou součástí pomsty starého upíra. Jde o trest za smrt mladé upírky Katherine, dávné lásky obou bratrů. Damon a Stefan stojí před sílou a krutostí, na které nestačí. Jejich úkryt už není bezpečný…

 

Ani tento díl jako vždy nezklamal. Od knihy jsem se jako vždy nemohla odtrhnout, protože byla čtivá, napínavá a nevím, proč to zmiňuji – Stefanovy deníky jsou vždy úžasné, ještě se nestalo, že by mě zklamaly.

Zdá se mi, že jsou díl od dílu napínavější a všechno do sebe dokonale zapadá. Navíc se do tohoto dílu vlastně už i do předchozího přidala postava Jacka Rozparovače.

V tomto dílu se mi líbila postava Cory, která má na oba bratry Salvatory pozitivní vliv.

Damon se chová ušlechtileji a hádky mezi bratry se snížili na minimum. Jejich vztah je v tomto dílu docela dobrý. Nedá se říct, že by si nějak “padly do náruče“ ale dokáží spolu vydržet v jedné místnosti. Stefan taky vzpomíná pomocí snů, jak byli s Damonem,  jako kluci v lesích, nebo vzpomíná na Katherine.

Obálka této knížky se opět vyvedla! Jak se můžete podívat je opravdu pěkná a nechybí jí nádech seriálu (the vampire diaries)

Tuto knížku bych doporučila samozřejmě všem fanouškům seriálu The vampire diaries, ale i těm co o seriálu dosud neslyšeli, nebo ho ještě neviděli.

HODNOCENÍ – 5.hvězdička

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s