Rc review: Lovkyně snů – osudové rozhodnutí

v_lovkyne_snu_osudove_rozhodnuti_202158-01

 Janie a Cabel …

 • NÁZEV KNIHY – Lovkyně snů – osudové rozhodnutí
 • SÉRIE – Lovkyně snů
 • DÍL – 3
 • AUTOR/KA – Lisa McMann
 • POČET STRAN – 224
 • NAKLADATELSTVÍ – Fragment
 • ANOTACE – Myslíte si, že vidět, o čem ostatní sní, je skvělé? Naopak, je to děsivé, nebezpečné a může vás to stát i život.
  Jmenuju se Janie a věřila jsem, že vím, co mě v budoucnosti čeká. Myslela jsem si, že jsem s tím smířená. Nesnesu však pomyšlení na to, že stahuju Cabela s sebou. On je skvělý a já na pokraji sil. Musím navždy zmizet, aby mohl žít naplno.
  Může můj osud zvrátit cizinec, který mi vstoupil do života? A opravdu mě čeká jen zlověstná budoucnost a ani plamínek naděje na lepší dny? Musím si zvolit, čas běží a jde o život…

Konečně se setkáváme s novou postavou a to je otec Janie, nebyl mi moc sympatický, ale v knížce se ho nedalo moc pochopit, protože i když byl v knížce skoro v každé kapitole, moc toho nenamluvil. Kdo tuhle knížku četl, pochopí můj osobní vtip 😉

Janie a Cabel jsou do sebe moc zamilovaní, ale Janie vlastě v celé knížce se rozhoduje před Cabelem a volbou života beze snů. Což docela chápu, ale i tak mě celkem zklamalo, že Janie vůbec uvažuje, že by Cabela opustila.

V knížce se konečně trošku otevře jedna z mnou nepochopených postav – Janina matka, která potom sice neřeší, ale Janie za ní řeší její problém s alkoholem.

Knížka byla bohužel posledním dílem trilogie. Ten konec se mi moc nelíbil, asi poslední stránka. Je napsaná tak, že vás donutí přemýšlet o dalším vývoji postav.  Určitě bych uvítala, kdyby to autorka knihy alespoň trošku zkonkretizovala.

HODNOCENÍ – 4.hvězdička

Děkuji nakladatelství Fragment za recenzní výtisk

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s