RC review: Nebezpečná láska

AUTOR/KA – Kateřina Petrusová

POČET STRAN – 376

NAKLADATELSTVÍ – Fragment

INFO- Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?

 MÉ STRUČNÉ INFO – Paige je ošetřovatelka, která se na doporučení svého zaměstnavatele stará o newyorského právníka Michaela, kteý je po autonehodě řekněme v dětských letech „psychycky“ Paige si Michaela oblíbí a on ji taky, jenže se Paige dozví, že Michaelova nehoda, nebyla až takovou náhodou jak se zdá. A co se stane, až se Michael probere?

MÉ HODNOCENÍ –  Tak tuhle knížku jsem se ze začátku bála vzít do ruky, protože jak víte, psala to česká spisovatelka a já upřímně moc české spisovatele nemusím. Ale jak se jednou začtete, nemá cenu knížku odkládat. Upřímně toto je první knížka od české spisovatelky, která se mi líbí tedy, až pomineme na dětskou pohádkovou klasiku jako je pro mě třeba Puf a Muf, ale to je něco jiného. Paige jsem si velice rychle oblíbila, je s ní sranda, je chytrá a umí se starat o malé děti a hlavně o Michaela. Knžku bych doporučila všem, kteří mají rádi oddechovou četbu.

HODNOCENÍ –  9/10

Děkuji nakladatelství Fragment za recenzní výtisk

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s