RC review: Bohové olympu – proroctví

AUTOR/KA – Rick Riordan

POČET STRAN – 512

NAKLADATELSTVÍ – Fragment

INFO-Vítejte zpátky v Táboře polokrevných! Volné pokračování napínavé dobrodružné série Percy Jackson právě začíná!

Do Tábora polokrevných přicházejí noví hrdinové Jason, Piper a Leo. Ale než se stačí pořádně rozkoukat, čeká je nebezpečná výprava, vedená záhadným proroctvím. A podaří se při tom všem vypátrat i Percyho Jacksona, ztraceného hrdinu?

Není tak zlé probudit se v autobuse cestou na školní exkurzi mezi svou dívkou a nejlepším kamarádem. Pořádný malér ale je, když spolužáky nepoznáváš, nevíš ani, kdo jsi sám, a netušíš, jak ses tam vůbec ocitl! A to všechno je jenom začátek, protože na výletě v Grand Canyonu se začnou dít vážně strašlivé věci…

 MÉ STRUČNÉ INFO – Vše začíná ve školním autobuse, ve kterém se objeví Jason, neví kde je? Kdo je, nebo spíše kým byl? Neví, jak se vlastně v autobuse ocitl a navíc co tam dělá?! Jason si nic nepamatuje, ale podle jeho údajných kamarádů se znají pár měsíců. Ale popravdě je Jason vidí poprvé – vše zařídila mlha. Když se Jason, Piper a Leo dostanou do tábora polokrevných, čeká je hned nebezpečná výprava. Musí osvobodit bohyni Héru.

MÉ HODNOCENÍ – Tato knížka byla něco pro mě úplně nového. Jiné postavy, žádný Percy! A hlavně více stran než u předešlé série, a zajímavé bylo i rozdělení knížky na 3 různé pohledy Jason, Piper, Leo. Jsem trošku zmatená u řeckých a římských bozích, ale myslím že časem to půjde. Líbí se mi, jak tuto knihu Rick Riordan napsal – je to myslím trošku jiné než Percy Jackson – nevím jen můj názor. Ale rozhodně se těším na pokračování.

HODNOCENÍ –  8/10

Děkuji nakladatelství Fragment za recenzní výtisk

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s