Review: Sukuba – Na vrcholu

AUTOR/KA – Richelle Mead

POČET STRAN – 288

NAKLADATELSTVÍ – Domino

INFO- Že láska bolí, to ví Georgina Kincaidová lépe než kdokoli jiný. Miluje talentovaného spisovatele Setha, ale kdyby ho třeba jen políbila, vysaje tím z něj život. Není divu, že se tím trápí – tím spíš, že Seth její city opětuje. Ona je však sukubou, a jako taková čerpá sílu z mužů, kteří podlehli jejímu kouzlu.
Samozřejmě, schopnost libovolně měnit vzhled i nesmrtelnost jí mohou běžní smrtelníci jen závidět, navíc nedávno složila slib, že bude svou práci sukuby vykonávat co nejsvědomitěji, ale jí zkrátka přijde nespravedlivé, že právě ona – nadpřirozená svůdkyně – nemůže navázat milostný vztah s člověkem, který ji má rád přesně takovou, jaká je.
A jako by toho ještě nebylo dost, musí Georgina začít řešit i jiné trable než zapovězený milostný život. Nad Seattlem se totiž opět stahují mračna a děje se cosi podivného, co zasahuje nejen nesmrtelné bytosti, ale i obyčejné lidi: Georginin kolega a kamarád se zčistajasna chová nějak divně, a ona se nemůže zbavit dojmu, že za tím stojí mnohem víc než jen přemíra vypitého kafe…

 MÉ STRUČNÉ INFO – Georgina je bezhlavě zamilovaná do Setha – chodí spolu a klape jim to až na jeden problém a to docela významný. Nesmí spolu spát, protože když je Georgina sukuba – vysává z mužů při tom život a Georgina nechce Sethovy ublížit a tak jejich vztah prožívá menší krizi, protože i když Georgina Setha miluje, musí se nějak krmit a nevěry k tomu patří. Seth to chápe, ale nadšený z toho taky není. Ve městě se objeví Georgiin starý přítel Bastien, který je inkubus a potřebuje Georgiinu pomoc, aby zastavil jednu slavnou feministku. Georgina nakonec souhlasí, že Bastienovy pomůže.

MÉ HODNOCENÍ – Knížka byla dobrá, ale na první díl nemá! Nelíbí se mi vztah mezi Bastienem a Georginou – je to takové moc „intimní“ nevím jen můj názor. Celkově kniha je dobrá. Obálka knížky je taky hezká. Bastien na mě působil tak jako by to byl můj starý přítel což kniha měla navodit. V knížce se mi líbí sexuální podtext, který v jiných knížkách nemůžete čekat. Tato knížní série má až příliš sexuálního podtextu, takže myslím že bych na tuto sérii mohla navnadit i kluky.

HODNOCENÍ –  8/10

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s