RC review: Stefanovy deníky – prokletí

AUTOR/KA – L. J. Smith

POČET STRAN –224

NAKLADATELSTVÍ – Fragment

INFO – Propadli jste zcela Upířím deníkům? Zajímá vás, jaké události předcházely jejich ději? Pak si určitě nenechte ujít další napínavou upíří sérii, ve které vás opět čeká velká dávka napětí, tajemna a romantiky. Stefan opustil New Orleans a odjel do New Yorku. Slíbil si, že se už nikdy nebude živit lidskou krví, a začal být znovu šťastný. Když už si ale myslí, že konečně opustil svou minulost, zjistí, že před bratrem nikdy nemůže uniknout. Damon má pro oba upíří bratry velké plány, ať se to Stefanovi líbí, nebo ne…

MÉ STRUČNÉ INFO – Stefan se vydává do nového města, kde to žije i v noci – New York city. Žije v jeskyních, protože se bojí sblížení s lidmi. Až jednoho dne v parku při tradiční večeři ( veverka ) najde v parku tělo podlité krví. Stefan přemůže svou žízeň a dívku zachrání a odvede domů. Její rodina ho přijme za svého a Stefan u nich bydlí. Až potká sestru nalezené Brigit, která rodině představí svého nového přítele – Damona. Stefan je zlostí bez sebe – bratr ho pronásleduje na každém kroku. Zbaví se někdy Stefan prokletí, které mu Kathrine naložila?

MÉ HODNOCENÍ – Kniha se mi moc líbila. V první knížce Stefanových deníků se mi líbil vztah mezi oběma bratry, ale v dalších dílech to pochopitelně není. Což je škoda, protože Damon se někdy chová jako chladnokrevný zabiják, co nezabijí kvůli žízni, ale jen tak, a někdy se chová jako Damon, kterým kdysi býval. Stefan je pořád hodný a lituje, co se mezi ním a bratrem stalo, takže je to velice pěkný příběh. V určitých fázích bych si přála, aby Stefan pil lidskou krev a měl všechny výhody upírského života, ale chápu důvody k té “ dietě“. Kniha byla jako vždy čtivá, napínavá a mě se moc líbila. Jsem skutečně zvědavá, jak tento příběh bude pokračovat. A proto můžete vidět moje hodnocení na tuto skvělou knížku, jaké je.

HODNOCENÍ – 10 /10

Děkuji nakladatelství Fragment za recenzní výtisk

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s