Review: Percy Jackson – Moře nestvůr

AUTOR/KA – Rick Riordan

POČET STRAN – 304

NAKLADATELSTVÍ – Fragment

INFO – Mytologické bytosti ožívají… Krvelačné nestvůry se bouří… Bohové z Olympu kladou další úkoly… „Po klidném školním roce se na mně valí další problémy. Poslední den školy to začalo! Hodina tělocviku se proměnila ve vybíjenou s lidožravými obry a Grover se dostal do průšvihu. Další špatná zpráva: Táboru polokrevných hrozí zničení… Vydávám se s přáteli na výpravu, ze které se nemusíme všichni vrátit živí… Jdeš do toho s námi?“

MÉ STRUČNÉ INFO –  Percyho na konci školního roku napadne v tělocviku parta lidožravých obrů. Společně s Anabeth a jeho „kamarádem“ Tysonem se dostanou do tábora polokrevných, kde chřadne Thaliin strom – někdo ho otrávil a všichni viní Cheirona, jen Percy a jeho přátelé ne. Percy se vydává na výpravu, aby zachránil Grovera a očistil Cahaironovo jméno. Povede se to Percymu ? A zjistí pravdu o Tysonovi ?

MÉ HODNOCENÍ –  Kniha byla skvělá až na ty scénky s Tysonem – ze začátku jsem ho fakt neměla ráda! Myslím od té části, kdy jsem se dozvěděla o Tysonovi pravdu – docela se mi to hnusilo 😦 Ale ke konci jsem začala mít Tysona docela ráda. Kniha bya napínavá a čtivá jako vždycky, ale ten Tyson to prostě zkazil 😀 Takže kniha si od minulého dílu zaslouží jednu hvězdičku dolů. Nenechte se odradit – je to jen můj názor.

HODNOCENÍ – 9/10

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s