Review: Percy Jackson – Zloděj blesku

AUTOR/KA – Rick Riordan

POČET STRAN – 400

NAKLADATELSTVÍ – Fragment

INFO – Jmenuji se Percy Jackson. Do teď jsem si myslel, že jsem obyčejný kluk, kterého čeká vyhazov ze školy. Zjistil jsem ale, že můj otec je bůh z Olympu. Moje učitelka se proměnila v krvavou příšeru a kamarád je Satyr. Všichni na mě mají spadeno a podezřívají mě z krádeže blesku, zbraně mocného boha Dia. Musím dokázat svou nevinu a najít ukradený blesk a s ním i zloděje. Pomůžeš mi? Bude to ale nebezpečné, tak neříkej, že jsem tě nevaroval!

MÉ STRUČNÉ INFO –  Percy je ve škole známí jako hyperaktivní dyslektik, ale nikdo neví jeho podivné tajemství – dokonce to neví ani sám Percy! Percy zažije mírný šok na školním výletě v muzeu, kde se jeho učitelka promění v zuřící harpii, zachrání ho jeho nejlepší kamarád Grover, který je satir – Percy se dostává do tábora polokrevných, ale cestou musí čelit Minotaurovy, který mu unese matku. Percy ji chce za každou cestu zachránit – zvláště, když už ví kdo je. Je syn Poseidona – vládce moří! Podaří se mu s pomocí svých přátel satira Grovera a dcery Athény Annabeth matku zachránit?

MÉ HODNOCENÍ – Kniha byla úžasná!!! Není nic, co bych ji vytkla. Byla originální a pobavila mě – zasmějete se i u vtipných názvů kapitol.

HODNOCENÍ – 10/10

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s