RC review : Lovkyně snů – procitnutí

AUTOR/KA – Lisa McMann

POČET STRAN – 216

NAKLADATELSTVÍ – Fragment

INFO – Sedmnáctiletou Janie už nebaví, že se stále propadá ostatním lidem do snů, zejména pokud ten, komu se zdají, někam padá, ocitá se na veřejnosti nahý nebo sní o svých erotických tužbách. Janie se nemůže nikomu svěřit – neuvěřili by jí a mysleli by si, že je blázen. A tak žije se svou schopností jako s nechtěným prokletím, které neumí ovládat. Pak se jednou propadne do noční můry, z níž jí ztuhne krev v žilách. Poprvé není v něčí zvrácené duši jen pozorovatelem, ale i účastníkem…

MÉ STRUČNÉ INFO –  Janie se už od svých 8 let propadá do cizích snů, ale když ji někdo ve snu prosí o pomoc – neví co má dělat. Nikdo ji neřekl jak má snům zabránit, nebo jak je ovládat. Její matka pije a vůbec se o Janie nestará. Jenie pracuje v místním pečovatelském domě, kde si vydělává aspoň nějaké peníze na vysokou. Jannie se zamilovala do jednoho kluka ze školy Cabela, kterému se ve školní studovně vkrádá do snů – vidí ho jako netvora i jako krásného kluka, který se s ní líbá. Na školním výletě se Cabel dozví pravdu o Janneiných snech. Pomáhá ji a snaží se Jannie pomoct. Dozví se Jannie,  jak ovládat své sny ? Nebo se do konce života bude jen propadat do cizích snů ?

MÉ HODNOCENÍ – Ze začátku mě knížka moc nezaujala. To bylo prvních pár stran, kdy se pořád střídaly časy – minulost a současnost. Ale pak se mi knížka moc zalíbila a přímo jsem ji přečetla tzv. „jedním dechem“  Asi moje nejoblíbenější postava byl Cabel. A nejneoblíbenější byla Shay.

HODNOCENÍ – 8/10

Děkuji nakladatelství Fragment za recenzní výtisk

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s