Review : Temné vize – odhalení

AUTOR/KA – L.J.Smith

POČET STRAN – 264

NAKLADATELSTVÍ – Fragment

INFO – Kaitlyn je studentka střední školy. Kvůli svým nezvyklým očím a jasnovideckým schopnostem má pověst čarodějky. Lidé se jí bojí, a proto nemá žádné přátele. Přijme tedy pozvání do Zetesova institutu, kde bude moci začít nový život a studovat s vrstevníky s podobným neobvyklým nadáním. Kaitlyn zde pozná dva přitažlivé spolužáky, pohledného Roba, který svou léčivou silou rozdává jenom dobro, a tajemného a nebezpečného Gabriela s nezvyklými telepatickými schopnostmi. Studenti postupně začínají zjišťovat, proč byli do institutu přivedeni. A Kaitlyn se musí rozhodnout, komu má věřit… a koho bude milovat.

STRUČNÝ OBSAH – Kaitlyn je docela fajn holka, která nemá ráda město ve kterém žije, protože v něm žije z pověstí „čarodějky“ Kaitlyn už od maliča mívá vize, při kterých je nakreslí takže je pro ní vysvobození, když dostane nabídku jet do institutu pro nadané zvláštními schopnostmi. Kaitlyn je opravdu ze začátku šťastná – má nové kamarády – Annu, Lewise, Gabriela a krásného Roba, do kterého se zamiluje. Rob a Gabriel mezi sebou mají nedořešené věci. Oba se nenávidí a Gabriel je na všechny dost odtažitý jen na Kait ne. Kait a ostatní zjistí, že v institutu nené něco v pořádku. Společně se to snaží zjistit a všechny trápí jedna věc – jsou spojeni myšlenkama. Jediný způsob jak myšlenkovou síť rozojit je smrt jednoho z členů. Jak moc je ochoten institut zakročit? A jak moc jsou všichni v bezpečí ?

Tato kniha se mi velmi líbila, byla čtivá a napínavá – je to jedna z nejlepších knih od L.J.Smith. Líbí se mi jak se někdy střídají pohledy Kaitlyn a Gabriela. Gabriel je takový no je to spíše záporná postava – teda ze začátku, ale později když se do Gabriela vcítíte tak zjistíte, že je to docela fajn kluk, který se chce izolovat od ostatních, aby jim neublížil. Za to Rob je jeho pravý opak – je společenský, ale neví jak se má chovat k ženám – hlavně Kaitlyn 😀 Kniha se mi fakt moc líbila – doporučuju, aby jste s ji přečetly – nebudete litovat!

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s